Polti FORZASPIRA SLIM SR100 bezsáčkový - akumulátorový tyčový - ruční vysavač 2v1

 • Výrobce: Polti
 • Kód výrobku: PPBEU0112
 • EAN kód: 8007411012242
 • Záruční doba: 2 roky
 • Dostupnost: Skladem 5 ks
 • 5 990,00 Kč

 • Cena bez DPH: 4 950,41 Kč

Ruční vysavač Forzaspira Slim SR100

                                            

Bezdrátový dobíjecí vysavač 2v1, pro úklid celého domu bez omezení.

Forzaspira Slim SR100 je dobíjecí multifunkční vysavač, který eliminuje prach i v těch nejhůře dosažitelných místech, jako jsou zásuvky a skříně, ale i křesla a interiéry automobilů.

Lehký a praktický, dosáhne všude; cyklonová technologie a 21.9 V lithium-iontová baterie zaručují vysoký výkon s dobou vysávání až 50 minut, pro dlouhé čištění bez přerušení.

Vysavač je vybaven motorovým kartáčem s LED osvětlením, který vám pomůže najít každou nečistotu. Je vhodný pro čištění všech podlah v domě, včetně koberců a koberečků.

 • 2 v 1 bezdrátový nabíjecí vysavač
 • Vysává bez přerušení až 50 minut
 • Cyklonová technologie
 • 3 stupně filtrace
 • Omyvatelný filtr HEPA 10
 • Motorový kartáč s LED osvětlením
 • Sada na čištění malých povrchů je součástí balení
puliziaovunque

SVOBODNÝ ÚKLID BEZ KABELŮ

Forzaspira SLIM SR100 je bezdrátový vysavač. Byl navržen tak, aby zaručil maximální svobodu pohybu a pomohl vám snadno vysát i těžko dosažitelná místa od podlahy až ke stropu. Stačí jen připojit jednu z šikovných hubic, která je součástí příslušenství a můžete efektivně vyčistit celý dům.

inalto

JEŠTĚ NIKDY JSTE NEDOSÁHLI TAK VYSOKO

Lehký a všestranný Forzaspira SLIM SR100 lze jednoduše upravit pomocí příslušenství. Vyzkoušejte prodlužovací hubici, která vám zaručí, že dosáhnete na každou nečistotu u vás doma - ať už se jedná o zaprášený roh za gaučem nebo pavučinu na stropě.

facileportatile

PŘENOSNÝ: RYCHLÝ ÚKLID NA DOSAH RUKY

Forzaspira SLIM SR100 změní váš každodenní úklid v příjemnou a rychlou činnost. Připojením zužovací trysky nebo hubice s nylonovými štětinami dokážete pohodlně odstranit prach a nečistoty i z malých povrchů, jako je například čalouněný nábytek, police, zásuvky, skříně a interiéry automobilů.

hepa

PRO ČISTÝ VZDUCH

Cyklonový chod motoru v kombinaci se třemi filtračními stupni zaručuje vysoký výkon a čistší vzduch: různé filtrační stupně zachytí i ty nejjemnější částice nečistot. Filtr Hepa 10 je odnímatelný a omyvatelný. Z přístroje ho vyjmete jediným pohybem a následně ho můžete snadno a rychle vyčistit.

motorled

MOTOROVÝ KARTÁČ S LED OSVĚTLENÍM

Motorový kartáč FORZASPIRA SLIM SR100 mechanickým působením štětin odstraní i nejvzpurnější nečistoty. Byl navržen pro dosažení maximálního výkonu na všech typech podlahách, včetně koberců a koberečků. LED osvětlení vám pomůže detekovat skryté nečistoty pro ještě efektivnější úklid.

parquet

PRO VŠECHNY PODLAHY, DOKONCE I PARKETY

Ideální pro úklid všech typů podlah: u modelu Forzaspira SLIM SR100 není nutné měnit kartáč, protože je navržen tak, aby mohl plynule přejíždět z dlažby na koberec, ale také na dřevěné parkety.

praticaconfortevole

PRAKTICKÝ A POHODLNÝ

Vysavač Forzaspira SLIM SR100 má ergonomickou rukojeť, která se pohodlně drží a lehce ovládá i během dlouhého úklidu. SLIM SR100 je bezdrátový a váží pouze 2,6 kg, takže můžete uklízet všude a jen s minimálním úsilím. Po dokončení vysávání zasuňte vysavač do držáku na stěně, tam bude stále k dispozici až do příštího úklidu.

dueaccessori_2

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VŠECHNY POVRCHY

Sada pro čištění malých povrchů je ideální pro důkladné čištění i nejobtížněji dosažitelných míst: zužovací tryska je skvělá na úklid sedacích souprav, čalounění a interiérů automobilů, zatímco sací hubice s nylonovými štětinami dokáže efektivně odstranit prach z knihoven a skříní.

bagless

BEZSÁČKOVÝ, SNADNO SE UDRŽUJE

Forzaspira SLIM SR100 je bezsáčkový vysavač a díky tomu je jeho údržba snadná a rychlá: k vyprázdnění prachového zásobníku vám postačí jediné stlačení tlačítka.


*Foto v popisu zboží je pouze ilustrační, barvy se mohou lišit

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Podobné výrobky

Polti FORZASPIRA SLIM SR100 bezsáčkový - akumulátorový tyčový - ruční vysavač 2v1

Polti FORZASPIRA SLIM SR100 bezsáčkový - akumulátorový tyčový - ruční vysavač 2v1

Ruční vysavač Forzaspira Slim SR100           ..

5 990,00 Kč Cena bez DPH: 4 950,41 Kč

Polti FORZASPIRA SLIM SR110 bezsáčkový - akumulátorový tyčový - ruční vysavač 2v1

Polti FORZASPIRA SLIM SR110 bezsáčkový - akumulátorový tyčový - ruční vysavač 2v1

Ruční vysavač Forzaspira Slim SR110           ..

5 990,00 Kč Cena bez DPH: 4 950,41 Kč