O nás

Vážení zákazníci dovolte, abychom Vás přivítali na našich internetových stránkách. Jsme virtuální obchod zabývající se zbožím pro domácnost. Naší snahou je i obchod rozvíjet, tak aby se zákazník rád vrátil. Proto se z vašich recenzí ať kladných či záporných učíme a přijímáme je.  Zboží se snažíme průběžně doplňovat vč. popisů, obrázků, informací atd. Není problém pro Vás vytvořit individuální nabídku. Rádi vám poradíme, doporučíme či dodáme potřebné informace. Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Neváhejte nás kontaktovat formou e-mailu info@vse-pro-vas-dum.cz, nebo telefonicky

Barevné odlišnosti

Dovolujeme si vás upozornit na barevné odlišnosti. U některých výrobků jde jen o ilustrativní foto, které nám poskytuje dodavatel a vzhled se může např. barevně lišit. U výrobků, kde je vidět více variant dekoru či barvy je třeba uvádět do poznámky při koupi, o co máte zájem, nebo se nejdříve zeptat, zda je vybraná varianta na skladě. V případě, že toto zákazník neuvede, nechává výběr na nás a výrobek bude vybrán náhodně, dle skladových zásob. U některých produktů s nízkým počtem kusů na skladě se také může stát, že už na skladě fyzicky nejsou. Aktualizace stavu zásob probíhá 1x denně dodavatelem. V tomto případě se vám samozřejmě ozveme a pokud je možná alternativa nabídneme, nebo upřesníme, kdy bude výrobek nově naskladněn. Záleží jen na vás, zda odstoupíte od Objednávky/Kupní smlouvy, nebo vydržíte, než bude výrobek nově dodán.


 

KONTROLA NEVYŽÁDANÉHO SPAMU

Po vytvoření objednávky zkontrolujte prosím své kontaktní údaje, zda jsou správné. V případě, že vám nedorazí potvrzující e-mail, zkontrolujte SPAM!!! Dále je třeba zkontrolovat telefonní číslo, při každé objednávce vám dorazí i informační sms, pokud tomu tak není, je něco špatně.


PODĚKOVÁNÍ

Všem zákazníkům, kteří náš obchod navštívili či si zakoupili zboží děkujeme!!!