O nás

Vážení zákazníci dovolte, abychom Vás přivítali na našich internetových stránkách. Jsme virtuální obchod zabývající se zbožím pro Váš dům, byt, dílnu i zahradu. Naší snahou je zákazníkovi nabídnout věci k běžnému dennímu životu za přijatelnou cenu i kvalitu, ale i zboží, které již není zcela dostupné v kamenných obchodech, tzv. „Retro produkty“. Naší snahou je i obchod rozvíjet, tak aby se zákazník rád vrátil. Proto se z vašich recenzí ať kladných či záporných učíme a přijímáme je. Pokud jste na našich stránkách nenalezli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat e-mailem: info@vse-pro-vas-dum.cz či na telefonním čísle 703 376 685. K dispozici máme více jak 20.000 produktů, zdaleka ne vše můžete na našich stránkách vidět. Zboží se snažíme průběžně doplňovat vč. popisů, obrázků, informací atd. Není problém pro Vás vytvořit individuální nabídku. Rádi vám poradíme, doporučíme či dodáme potřebné informace. Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Barevné odlišnosti

Dovolujeme si vás upozornit na barevné odlišnosti. U některých výrobků jde jen o ilustrativní foto, které nám poskytuje dodavatel a vzhled se může např. barevně lišit. U výrobků, kde je vidět více variant dekoru či barvy je třeba uvádět do poznámky při koupi, o co máte zájem, nebo se nejdříve zeptat, zda je vybraná varianta na skladě. V případě, že toto zákazník neuvede, nechává výběr na nás a výrobek bude vybrán náhodně, dle skladových zásob. U některých produktů s nízkým počtem kusů na skladě se také může stát, že už na skladě fyzicky nejsou. Aktualizace stavu zásob probíhá 1x denně dodavatelem. V tomto případě se vám samozřejmě ozveme a pokud je možná alternativa nabídneme, nebo upřesníme, kdy bude výrobek nově naskladněn. Záleží jen na vás, zda odstoupíte od Objednávky/Kupní smlouvy, nebo vydržíte, než bude výrobek nově dodán.

Objednávka většího množství

V případě, že objednáváte větší množství zboží, je nutné nás kontaktovat. Systém vás nepustí dál, pokud váha objednaného zboží přesahuje 50 kg. V tomto případě vám nabídneme osobní dovoz zboží, nebo doporučíme dopravce, který je schopný požadované množství dodat a zároveň vytvoříme cenovou nabídku přímo pro vás. Kontaktujte nás e-mailem info@vse-pro-vas-dum.cz nebo na telefonním čísle 703 376 685.

Výdejní místo, vzorková prodejna

Od 1.3.2018 jsme pro Vás na adrese Počernická 272/96, 108 00 Praha 10 připravili výdejní místo a vzorkovou prodejnu. Objednané zboží je zde možné vyzvednout po předchozí e-mailové, sms či telefonické domluvě. Pozor!! Prodejna není skladové místo. Zboží zde nedržíme. Využíváme externí sklady, a proto není možné objednané zboží ihned vyzvednout. Vždy vás nejprve kontaktujeme. Zpravidla nejdříve 48 hodin od objednání, a to výhradně v pracovní dni.  Víkendy a dni pracovního klidu se nepočítají. Výjimkou je zboží z Akce. Pokud objednáte výhradně jen toto zboží, je zpravidla možné jej vyzvednout ještě týž den, platí však že po předchozí domluvě. Toto zboží je vystavené ve vzorkové prodejně – výdejním místě. Dále je možné zakoupit, a to ihned vystavené zboží za internetové ceny našeho e-shopu.   

KONTROLA NEVYŽÁDANÉHO SPAMU

Po vytvoření objednávky zkontrolujte prosím své kontaktní údaje, zda jsou správné. V případě, že vám nedorazí potvrzující e-mail, zkontrolujte SPAM!!! Dále je třeba zkontrolovat telefonní číslo, při každé objednávce vám dorazí i informační sms, pokud tomu tak není, je něco špatně.

PODĚKOVÁNÍ

Všem zákazníkům, kteří náš obchod navštívili či si zakoupili zboží děkujeme!