Dopravní podmínky a ceník služeb

Zboží zasíláme výlučně a pouze na území České republiky!! Prostřednictvím přepravních společností PPL, Česká pošta, Zásilkovna, Zásilkovna DPD a Osobní odběr

 A to třemi způsoby:

  1. Po připsání platby na účet prodávajícího – PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

  2. Hotově u dopravce – PLATBA DOBÍKROU

  3. Hotově ve vzorkové prodejně – po předchozí domluvě!

 

Doba odeslání a dodání

Zboží zpravidla odesíláme od 3 do 5-ti pracovních dní (pracovní den = pondělí až pátek) od obdržení objednávky. Dopravce pak dále zboží dodává od 1 do 3 pracovních dní od expedice. Dobu dodání, kvalitu ani výdejní místo nejsme schopni ovlivnit. Ve dnech pracovního klidu (sobota, neděle, státní svátky) se doba dodání prodlužuje!!!

 

Přepravci a ceny

Česká pošta – Balík do ruky – cena dopravy do 2 kg Kč 135,--, do 5 kg, Kč 145,--, do 10 kg, 159,-- do 30 kg, Kč 189,--, do 50 kg, Kč 250,-- a dále dle rozměrů zásilky - při platbě bankovním převodem. V případě platby na Dobírku je cena o Kč 54,-- vyšší.

Česká pošta – Balík na poštu   - cena dopravy do 2 kg Kč 129,--, do 5 kg Kč 139--, do 10 kg 151,-- do 30 kg Kč 181,--, do 50 kg  Kč 230,-- a dále dle rozměrů zásilky -  při platbě bankovním převodem. V případě platby na Dobírku je cena o Kč 54,-- vyšší.

Česká pošta – Doporučený balíček  - cena dopravy do 1 kg Kč 105,--, do 2 kg Kč 115,-- a dále dle rozměrů zásilky -  při platbě bankovním převodem. V případě platby na Dobírku je cena o Kč 54,-- vyšší.               

PPL – cena dopravy – do 2 kg, Kč 159,--, do 5 kg, Kč 179,--, do 10 kg, 199,-- do 30 kg, Kč 250,-- a dále dle rozměrů zásilky -  při platbě bankovním převodem. V případě platby na Dobírku je cena o Kč 55,-- vyšší.

 

Zásilkovna – cena dopravy (0,01 kg – 2 kg) - Kč 81,-- při platbě bankovním převodem. V případě platby na Dobírku je cena o Kč 32,-- vyšší.

Zásilkovna DPD – cena dopravy (0,01 kg – 2 kg) - Kč 139,-- při platbě bankovním převodem. V případě platby na Dobírku je cena o Kč 54,-- vyšší.

Osobní odběr – po telefonické či písemné domluvě

Doprava zdarma při objednávce nad Kč 5.000,-- - při platbě bankovním převodem. V případě platby na dobírku je doběrečné cena dle zvoleného dopravce (Česká pošta Kč 54,--, PPL Kč 55,--, Zásilkovna Kč 32,--, Zásilkovna DPD Kč 54,--).

 

Pravidla při převzetí

Je-li zásilka viditelně poškozena, nepřebírejte ji!!! S dopravcem je třeba sepsat protokol o poškození zásilky. Pokud zboží nejeví viditelné známky poškození i přesto je uvnitř balení poškozeno, je třeba tuto skutečnost nám neprodleně oznámit a to e-mailem info@vse-pro-vas-dum.cz, telefonicky na tel. čísle 703 376 685 a nejlépe zajistit fotodokumentaci obalu i zboží. A to nejpozději do 48 hodin od převzetí. Pozdější reklamace vám neuzná ani dopravce ani mi. Zboží je v prodejně baleno před kamerami. Nemůže se tedy stát, že by od nás odcházelo poškozené. Poškození je také třeba nahlásit jednotlivým dopravcům, a to telefonicky nebo písemně (Česká pošta - Zákaznická linka 840 111 224, info@cpost.cz, https://www.ceskaposta.cz/rady-a-navody/reklamace nebo na jakékoliv pobočce, PPL - info@pp.cz,  https://www.ppl.cz/main2.aspx?cls=reklamace, Zásilkovna - info@zasilkovna.cz, tel.: 216 216 516).

Reklamační podmínky naleznete http://www.vse-pro-vas-dum.cz/reklamacni-podminky, nebo v Informacích v dolní části internetového obchodu.

 

Základní informace k dopravcům

Česká pošta – zde je možné využít služeb „Balík do ruky“, „Balík na poštu“ a platit bezhotovostně – Bankovním převodem, dopředu na účet prodejce, nebo hotově při převzetí – Dobírkou. Dopravce umožňuje i platbu kartu při převzetí. Zboží by mělo být po vyexpedování od a nás dodáno dopravní službou od 1 do 3 pracovních dní. Dopravce vás zpravidla před dodáním zásilky informuje formou sms a e-mailem. Pokud tak neučiní a jste od nás informováni, že Objednávka byla Dokončena, na vyžádání vám zašleme i trasovací číslo, pro sledování pohybu zásilky.

Maximální délka jedné strany (nejdelší strany) balíku je 2 m, maximální povolená váha 50 kg. V případě, že zboží některý z těchto parametrů překročí, nedovolí vám systém e-shopu pokračovat v objednávce a je třeba nás kontaktovat. Objednávku Vám tak vytvoříme individuálně.

 

PPL -  lze platit bezhotovostně – Bankovním převodem, dopředu na účet prodejce, nebo hotově při převzetí – Dobírkou. Dopravce umožňuje i platbu kartu při převzetí a sobotní dodání. Na písemné vyžádání, nebo přímo do poznámky v objednávce je možné zboží zaslat do Parcel Shopu, zde je ale třeba uvést pobočku, kterou preferujete. Zboží by mělo být po vyexpedování od nás a dodáno dopravní službou od 1 do 3 pracovních dní. Dopravce vás zpravidla před dodáním zásilky informuje formou sms a e-mailem. Pokud tak neučiní a jste od nás informováni, že Objednávka byla Dokončena, na vyžádání vám zašleme i trasovací číslo, pro sledování pohybu zásilky.

Maximální délka jedné strany (nejdelší strany) balíku je 1,5 m, maximální námi povolená váha 30 kg. V případě, že zboží některý z těchto parametrů překročí, nedovolí vám systém e-shopu pokračovat v objednávce a je třeba nás kontaktovat. Objednávku Vám tak vytvoříme individuálně.

 

Zásilkovna -  nejlevnější způsob dodání bez nutnosti čekat na balíček na adresním místě. Zboží je zde uloženo po dobu 7 dní s možností prodloužení výdeje. Lze platit bezhotovostně – Bankovním převodem, dopředu na účet prodejce, nebo hotově při převzetí – Dobírkou ve Vámi vybrané pobočce. Některé pobočky Zásilkovny umožňují platbu kartu při převzetí. Provozní doba jednotlivých poboček je individuální. Zboží by mělo být po vyexpedování od nás dodáno na pobočku Zásilkovny od 1 do 3 pracovních dní. Dopravce vás zpravidla před dodáním zásilky informuje formou sms a e-mailem, kdy Vám společně s informací o možnosti odběru zasílá i heslo/kód, který je nutné dopravci sdělit, zboží Vám jinak nevydá, nebo bude požadovat doklad totožnosti. I zde je možnost vyžádání trasovacího čísla pro sledování zásilky na vyžádání.

Maximální délka jedné strany (nejdelší strany) balíku je 60 cm. Rozměr součtu všech tří stran nesmí přesahovat 150 cm (např. 60x50x40 cm), maximální námi povolená váha 2 kg. V případě, že zboží některý z těchto parametrů překročí, nabídne vám systém e-shopu jiného dopravce. Zásilkovna je určena pro přepravu menších a drobných zásilek.

Zásilkovna není naší pobočkou pro osobní odběr, pouze výdejní místo přepravní služby za vzhled a chování obsluhy neručíme!!!

 

Zásilkovna DPD – službu nám umožňuje dopravní společnost Zásilkovna. Zboží lze platit bezhotovostně – Bankovním převodem, dopředu na účet prodejce, nebo hotově při převzetí – Dobírkou. Zboží by mělo být po vyexpedování od nás a dodáno dopravní službou od 1 do 3 pracovních dní. Dopravce vás zpravidla před dodáním zásilky informuje formou sms a e-mailem. Pokud tak neučiní a jste od nás informováni, že Objednávka byla Dokončena, na vyžádání vám zašleme i trasovací číslo, pro sledování pohybu zásilky.

Maximální délka jedné strany (nejdelší strany) balíku je 60 cm. Rozměr součtu všech tří stran nesmí přesahovat 150 cm (např. 60x50x40 cm), maximální námi povolená váha 2 kg. V případě, že zboží některý z těchto parametrů překročí, nabídne vám systém e-shopu jiného dopravce.

 

Osobní odběr  

Nově jsem pro vás připravili výdejní místo a vzorkovou prodejnu pro vaše objednávky. Naleznete nás na adrese Počernická 272/96, 108 00 Praha 10, Malešice (budova Klimacentrum MARKLAND, přízemí). Autobusové spojení linka č. 177, 195, 297, 133, 163, GPS souřadnice: Loc: 50°4'58.611"N, 14°30'33.903"E. Zboží objednané přes Internetový obchod www.vse-pro-vas-dum.cz, je vydáváno výhradně po telefonické či písemné domluvě (prodejnu opouštíme za účelem doplnění zboží či odesílání balíků). Nejsou zde skladové prostory, proto není možné ihned po objednání odebrat. Vystavené zboží na prodejně je možné ihned zakoupit. Ceny se shodují s cenami uvedenými v našem internetovém obchodě.  Dále bude možné zboží vybrat z připravovaných katalogů a objednat.


Zboží u osobního odběru pro vás blokujeme maximálně 5 pracovních dní, pokud se s námi zákazník nedomluví jinak, poté objednávku automaticky stornujeme!!!!

 

Změna dopravce

Vyhrazujeme si právo na změnu dopravce, a to v případě, že povaha zásilky (váha, rozměr atd.) nebude odpovídat Vámi vybrané dopravní společnosti, dopravní společnost po předchozí domluvě změníme a cenu dopravy příslušně upravíme.

Pokud váha zboží překračuje limit 50 kg, systém e-shopu vás nepustí k dokončení objednávky, v tomto případě je třeba nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, cena dopravy vám bude spočítána individuálně.  

Máte pocit, že námi nabízená cena/služba za dopravu není adekvátní, kontaktujte nás, podíváme se na to!