Repase AKU-Baterií

Vážení zákazníci na naší pobočce naleznete kontaktní a sběrné místo pro repasi a výrobu AKU-baterií. Spolupracujeme s rychle se rozvíjející českou firmou ACCU Technologi, která se repasí a výrobou AKU-baterií zabývá již více jak 18 let. Poptávku lze vytvořit dvěma způsoby a to zasláním dotazu na náš e-mail: info-vse-pro-vas-dům.cz (nejlépe s přiloženou fotodokumentací štítku a baterie + rozměr baterie), nebo navštívením naší pobočky na adrese: www.vse-pro-vas-dum.cz, Počernická 272/96, 10800 Praha 10 (je však třeba návštěvu dohodnout předem viz. https://vse-pro-vas-dum.cz/kontakt). Provozní řád je totožný s výdejními podmínkami pro vzorkovou prodejnu a výdej osobních objednávek e-shopu. Zde Vám budou nabídnuty možnosti a vytvořena cenová nabídka. V případě, že budete s podmínkami a cenou souhlasit, bude sepsán Přijímací protokol a uhrazena záloha ve výši 75% z ceny uvedené v Cenové nabídce (platí pro osobní převzetí). Repase trvá cca 14 dní od převzetí. Dle domluvy Vás budeme buď kontaktovat s výzvou k osobnímu vyzvednutí, nebo Vám budou repasované baterie formou dobírky zaslány zpět na Vámi určenou adresu.  


Co je to repase?

Kompletní výměna nefunkčních či poškozených článků za nové při zachování původního obalu. Repasí se nesnižuje ani kvalitu ani výkon, ale naopak. Díky nejnovějším profesionálním článkům se daří navyšovat kapacitu a tím i výkon baterie až o 100%.

AKU-baterie se repasují ve spolupráci s profesionálními výrobci článků Panasonic, Sony, Samsung, LG. Repase aku-baterií je určena pro většinu aku zařízení na Českém trhu jako je Makita, Bosch, DEWALT, Metabo, Festo, AEG, Milwaukee, HILTI, PANASONIC, HITACHI a dále pro nouzová osvětlení, zdravotnictví, telekomunikace, domácí spotřebiče a ostatní průmyslová zařízení.


PŘÍKLADY POUŽITÍ:

ELEKTROKOLA, NOUZOVÉ OSVĚTLENÍ, AKU-NÁŘADÍ, RADIOSTANICE, MĚŘÍCÍ TECHNIKA, GEODETICKÁ TECHNIKA, SOLÁRNÍ SYSTÉMY, BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY, OSVĚTLOVACÍ TECHNIKA, DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ JEŘÁBŮ, SCANERY, ZÁLOŽNÍ SYSTÉMY, SVÁŘECÍ FILTRACE, GOLFOVÉ VOZÍKY  a další …..


ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Záruka na repasované baterie je 24 měsíců. Nevztahuje se na snížení, nebo úplnou ztrátu kapacity vlivem běžného opotřebení, mechanické poškození, přepólování, použití nestandardních nabíječů, znečištění, používání ve vlhkém, nebo chemicky agresivním prostředí.Předběžné ceníky repasí jsou k nahlédnutí u jednotlivých kategorií (ELEKTROKOLA, AKU nářadí Li-ion, Ni-Cd a Ni-MH a Nouzová osvětlení a domácí spotřebiče a Golfové vozíky). K repasi je třeba dodat nabíječku k dané baterii a u elektrokol klíčky!!!


Cena repase se při objednávce se může lišit. Konečnou částku budeme se zákazníkem předem konzultovat.

  REPASE ŠETŘÍ ŽIVOTNÍ PORSTŘEDÍ!!!! 

    


    


Rozšířené hledání